Efendi Hazretlerimiz Torununun düğün merasimine Katıldı

admin tarafından , kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Efendi Hazretleri (Kuddise Sirruhu), ailesi muhtereme Hacı Annemiz, oğlu Ahmed Ustaosmanoğlu Hoca Efendi, bacanağı Muhammed Keskin Hoca Efendi, ve hizmetkarlarından oluşan Marifet Derneği ekibiyle birlikte İsmail Ağa Kur’an Kursu Düğün Salonunda icra edilen Efendi Hazretlerinin damadı Şehit Hızır Ali Muratoğlu Hoca Efendi’nin kızının düğün merasimine iştirak ettiler.

 

Ayrıca düğün merasimine tanınmış simalardan Mustafa Efendi, Kemal Efendi, Fahri Efendi, Ahmed Vanlıoğlu Hoca Efendi, İlyas Vanlıoğlu Hoca Efendi, Masum Vanlıoğlu Hoca Efendi, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, İsmailağa Vakfı Başkanı Celal Erzincanlı, İDDEF Başkanı Mahmud Şevket Hoca Efendi, Abdulmetin Balkanlı Hoca Efendi’de katıldı.

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemiz; İnternette Diğer Sitelerde ve Sayfalarda Mevcut Olan Göresel ve Videolar alınarak, Toparlanarak Yayın yapmaktadır. Sitemiz Sadece Bilgilendirici Nitelikte Yayın yapmaktadır.. Sitemizde İsmailağa camii ve cemaati hakkında bilgiler ile birlikte dini bilgilere yer veriliyor !.Hiç Bir Kurumun RESMİ sayfası değildir. !
Tema: Sipsi V2